Indywidualna Opieka Instytucjonalna

Dla firm i klubów sportowych

Dla firm i klubów sportowych Prowadzisz firmę lub klub sportowy? Chciałbyś zapewnić swoim pracownikom bądź zawodnikom dostęp do pełnego wachlarza usług medycznych, nie tracąc przy tym czasu na wyszukiwanie wizyt i umawianie badań? Zrobimy to za Ciebie. Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik proponuje pomoc Indywidualnego Opiekuna Instytucjonalnego, który krok po kroku przeprowadzi firmę przez wszystkie formalności.
Indywidualna Opieka Instytucjonalna to informacje o ofercie z zakresu medycyny pracy, medycyny sportowej, lekarzach, dostępnych terminach wizyt, programach profilaktycznych, badaniach, a także rozliczanie usług – wszystko w jednym miejscu. Szybko, skutecznie i bez kolejek.

Jak działa system indywidualnej opieki

Analiza i koordynacja

Opiekun medyczny analizuje i koordynuje "drogę zdrowotną” pracowników firmy od chwili przekroczenia progu przychodni, przez cały okres leczenia i badań, umawia wizyty, pilnuje terminów badań okresowych, rozlicza kontrakty.

Współpraca ze specjalistami

Dzięki współpracy Świętokrzyskiego Centrum Medycznego Artmedik z wieloma specjalistami oraz podmiotami leczniczymi, takimi jak: przychodnie, szpitale, pracownie diagnostyczne, apteki, firma bądź klub sportowy dostaje od opiekuna informacje o znacznie szerszym zakresie usług, niż oferują pojedyncze podmioty lecznicze funkcjonujące w naszym regionie.

Informacja i doradztwo

Opiekun medyczny pełni również funkcję doradczą - informuje firmę i jej pracowników o prowadzonych programach i badaniach profilaktycznych, badaniach okresowych, pomaga w kwestiach rozliczeń współpracując z działem kadr i księgowości.

Więcej na temat medycyny

Więcej na temat medycyny pracy TUTAJ

Więcej na temat medycyny sportowej TUTAJ

Infolinia: 801 407 777