O firmie

Jesteśmy spadkobiercami ponad 170-letniej tradycji medycznej Kielc i regionu. Spółka Artmedik zapoczątkowała swoją działalność w 2002 roku. Dziś do grupy należą Szpital Kielecki i Szpital Specjalistyczny w Jędrzejowie, Centra Medyczne w Kielcach i Częstochowie, a także sieć Aptek Plus zlokalizowanych na terenie czterech województw.

Nasza działalność obejmuje oddziały: Ratunkowy, Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Ortopedii, Ginekologiczno-Położniczy, Neonatologiczny, Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W naszych poradniach przyjmują lekarze wszystkich specjalizacji. Rocznie nasze placówki pomagają niemal 2 milionom Pacjentów. Zatrudnienie znalazło u nas ponad 1 tysiąc osób.

 
Świętokrzyskie Centrum Medyczne, 25-662 Kielce, ul. Robotnicza 1

Aby zapewnić Pacjentom dostęp do najlepszej diagnostyki i utrzymać wysoki standard wykonywanych usług, stale unowocześniamy znajdujący się na szpitalnych oddziałach oraz w poradniach sprzęt medyczny. Już dziś duża część urządzeń medycznych w regionie jest dostępna tylko w naszych placówkach. Dbamy także o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Angażujemy się w działalność badawczą i rozwojową. Realizujemy szereg innowacyjnych projektów z zakresu nowych obszarów medycyny, nano- i biotechnologii oraz IT.

Szpitale, Poradnie i Apteki Grupy Artmedik cieszą się wśród mieszkańców województwa dużym zaufaniem i bardzo dobrą opinią – co roku rośnie liczba Pacjentów wybierających nas jako miejsce gwarantujące kompleksową opiekę medyczną. Już dziś planujemy kolejne inwestycje i dalszy rozwój działalności.


Szpital Kielecki św. Aleksandra sp. z o.o. ul. Koścuszki 25, Kielce