Medycyna Sportowa

Ruch to zdrowie! Tak, pod warunkiem, że aktywność poprzedzona jest odpowiednimi przygotowaniami, które nie tylko pozwolą na wstępną ocenę stanu zdrowia sportowca, ale także określą, jakiego rodzaju obciążenia będą właściwe dla organizmu. Tylko w ten sposób sport będzie bezpieczny, przyjemny i efektywny. A przecież o to chodzi!


Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik przy ul. Robotniczej 1 w Kielcach z myślą o osobach amatorsko uprawiających sport przygotowało kompleksową ofertę z zakresu medycyny sportowej, obejmującą konsultacje lekarskie, fizjoterapeutyczne, pakiet niezbędnych badań laboratoryjnych i obrazowych, a także możliwość wykonania Badania Biomechanicznego.
Przeczytaj więcej 

Czy wiesz, że:

  • Przegląd stanu zdrowia i konsultacje ze specjalistami wskazane są niezależnie od tego, jaki sport uprawiamy, czy zamierzamy uprawiać?
  • Choroby przewlekłe nie wykluczają aktywności fizycznej? Niektóre wręcz jej wymagają. Warto porozmawiać o tym z lekarzem.
  • Kontuzje nie muszą być codziennością osoby amatorsko uprawiającej sport? Porady specjalisty pomogą uniknąć przeciążeń i nieprzyjemnych dolegliwości.

 

Dzięki profesjonalnemu zapleczu, w skład którego wchodzi Laboratorium Biomechaniki, Centrum Diagnostyki Obrazowej i Poradnia Rehabilitacji, służymy wsparciem nie tylko pacjentom indywidualnym, ale także osobom wyczynowo uprawiającym sport oraz klubom sportowym.

Infolinia: 801 407 777